Uczniowie w roku szkolnym 2020/2021


                  Klasa 1
1. Bielaszka Bartłomiej
2. Kalicki Michał
3. Kazimierz Wojciech
4. Leśniowski Sebastian
5. Murdza Bartosz
6. Aleksandra Adamczyk

              Klasa 2
 1. Adamczyk Franciszek
 2. Jachym Paweł
 3. Kazimierska Sandra
 4. Krupa Kamil
 5. Misiak Alan
 6. Obara Hubert
 7. Owcarz Hubert
 8. Piela Dominik
 9. Piwnica Michał
 10. Rajtar Jan
 11. Staniszewska Pola
 12. Wiącek Łucja

 

              Klasa 3
 1. Adamczyk Kamila
 2. Adamczyk Weronika
 3. Babiec Ilona
 4. Działowska Wiktoria
 5. Gaj Nikolas
 6. Jasińska Katarzyna
 7. Kaczmarczyk Kacper
 8. Masajada Wiktor
 9. Nośko Przemysław
 10. Rajtar Julia
 11. Rajtar Justyna
 12. Urbanek Filip
 13. Wójtowicz Magdalena
 14. Zając Wiktor

 

           Klasa 4
 1. Chrabąszcz Wiktoria
 2. Ćwięka Krzysztof
 3. Duszkiewicz Jakub
 4. Janeczek Joanna
 5. Kazimierski Dawid
 6. Kazimierski Łukasz
 7. Kazimierz Julia
 8. Kokoszka Hubert
 9. Krupa Mateusz
 10. Maćkowski Jacek
 11. Masajada Kamila
 12. Obara Iga

 

           Klasa 5
 1. Borowiec Jan
 2. Kazimierski Mateusz
 3. Kuraś Michał
 4. Majocha Dominika
 5. Majocha Nikola
 6. Masajada Szymon
 7. Misiak Karol
 8. Obara Roksana
 9. Opyd Magdalena
 10. Pęgiel Patrycja
 11. Sejdor Patryk
 12. Wójtowicz Kacper
 13. Wojtowicz Karolina
 14. Nadia Bleamba

 

            Klasa 6
 1. Furdyna Zuzanna
 2. Galary Igor
 3. Grzywa Mirosław
 4. Maćkowska Ewa
 5. Pisarczyk Sylwester
 6. Witaszek Wiktoria

 

           Klasa 7
1. Bator Marcelina
 2. Ćwięka Magdalena
 3. Duszkiewicz Zuzanna
 4. Furdyna Julia
 5. Jachym Katarzyna
 6. Janeczek Aleksandra
 7. Jędo Jarosław
 8. Malec Sebastian
 9. Malec Wiktoria
 10. Misiak Norbert
 11. Owcarz Kacper
 12. Pająk Natalia
 13. Polak Paweł
 14. Stolarz Julia
 15. Sypek Łukasz
 16. Urbanek Bartosz
 17. Wróbel Sylwester
 18 Wiktoria Adamczyk

    Klasa 8
 1. Bąk Paulina
 2. Brzdęk Anna
 3. Gubernat Oskar
 4. Kaczmarczyk Ksawier
 5. Kuraś Bartłomiej
 6. Pezda Krzysztof
 7. Smoleń Aleksandra
 8. Strugała Alicja
 9. Szrom Natalia
 10. Witaszek Julia
 11. Wojtowicz Kinga

 

Absolwenci szkoły

 

2019/2020

Opiekun
mgr
Gabriela Woźniak

  1. Adamczyk Amelia
  2. Babiec Hubert
  3. Gaj Karol
  4. Janeczek Anna
  5. Kusek Jakub
  6. Majocha Przemysław
  7. Masajada Dariusz
  8. Matuszczak Hubert
  9. Matuszczak Mateusz
  10. Smoleń Piotr
  11. Wójtowicz Patrycja
  12. Urbanek Blanka

 

 

2018/2019

Opiekun
mgr
Witold Wacnik

  1. Adamczyk Aneta
  2. Bąk Katarzyna
  3. Borońska Kinga
  4. Kapinos Magdalena
  5. Klich Kinga
  6. Misiak Kamil
  7. Mrozik Izabela
  8. Pająk Wiktoria
  9. Pęgiel Michał
  10. Polak Jakub
  11. Polak Julita
  12. Skoczylas Grzegorz
  13. Stefanowicz Jakub
  14. Szrom Bartłomiej
  15. Witaszek Jakub
  16. Wójtowicz Natalia

 

2015/2016

Opiekun
mgr
Renata Wacnik

  1. Babiec Agata
  2. Boroński Krystian
  3. Gaj Stanisław
  4. Kozik Kacper
  5. Kuraś Emilia
  6. Maziarz Paweł
  7. Piwnica Łukasz
  8. Zaleńska Patrycja

 

2014/2015

Opiekun
mgr Magdalena Burghardt

  1. Dyndor Jakub
  2. Gręba Bartłomiej
  3. Gryglewska Anna
  4. Łabaj Marcelina
  5. Misiak Karolina
  6. Misiak Justyna
  7. Pezda Michał
  8. Siekowski Krystian
  9. Wiącek Filip